Mūsų komanda – Capital Team
Capital TeamCapital Team

Mūsų komanda

Mūsų profesionalai padės Jums nupirkti, parduoti ar išnuomoti tiek gyvenamąjį, tiek komercinį nekilnojamąjį turtą, kur jis bebūtų – Lietuvoje ar užsienyje.

Patikimumas, kokybė ir inovatyvumas – pagrindinės CAPITAL vertybės. Šiomis vertybėmis Capital Team vadovaujasi jau ne vienerius metus , todėl šiandien esame vienas didžiausių biurų Baltijos šalyse.

Mantas Mikočiūnas


NT ekspertas/Partneris

Esu Mantas Mikočiūnas, biuro Capital Team vadovas, mano tikslas – kad visi mano vadovaujamos įmonės darbuotojai siektų aukščiausių tikslų. Nuoširdus bendravimas ir pagalba siekiant padėti visiems, kas praveria mūsų duris, per penkis metus padėjo įgyti platų nuolatinių klientų ratą.

Objektyvus požiūris į rinką, originalus ir inovatyvus sprendimų pateikimas, garbingas darbas su visais klientais neskirstant jų į klases – veiksniai, leidžiantys mums tobulėti ir įgauti savo klientų pasitikėjimą.

Visuomet savo turtu galime pasirūpinti patys, tačiau ar rezultatas bus geresnis? Turbūt ne. Ne veltui senolių išmintis byloja, kad šykštus moka du kartus. Todėl siūlau iš karto leisti tai daryti profesionalams.

Visada esu pasiruošęs susitikti ir aptarti Jums rūpimus klausimus. Pasitelkęs komandą, puikiai įgyvendinsiu Jūsų pageidavimus.

Mantas Pilibaitis


NT brokeris/Partneris

Nekilnojamojo turto brokeris - profesionalas, dirbantis jau 5 metus nekilnojamojo turto srityje.

Vienas iš geriausio Capital biuro - CAPITAL TEAM įkūrėjų ir vadovų.

2017 metų Capital Diamond club narys.

iki 2017 metų nuolatinis Capital Gold club narys.

Ignas Zabarauskas


NT brokeris

100+ ĮVYKDYTŲ SANDORIŲ,
200+ KLIENTŲ TEIGIAMAI ATSILIEPIANČIŲ APIE MANO DARBĄ,
6+ MILIJONO PARDUOTO NT.

Esu gyvenamojo būsto ekspertas Vilniuje ir Vilniaus rajone. Savo klientams padedu parduoti, išnuomoti ar nusipirkti gyvenamąjį turtą. Nešališkai patariu, kaip gauti didžiausią turto kainą, kaip išvengti esminių pardavimo/ pirkimo klaidų, konsultuoju mokesčių ar dokumentacijos klausimais įsigyjant turtą. O svarbiausia - atsakysiu ar parduodamo objekto kaina yra jo verta ir kiek galima nusiderėti.

Savo ilgą laiką kauptomis žiniomis ir kompetencija pasidalinsiu ir su Jumis!

Tomas Rusakas


NT brokeris/Partneris

Sveiki, esu Tomas Rusakas, TR group komandos vadovas. Nekilnojamojo turto srityje dirbu jau 9 metus. Per šį laikotarpį sutikau begales nuoširdžių žmonių, kuriems padėjau išspręsti įvairius nekilnojamojo turto klausimus. Neslėpsiu, per šiuos metus buvo visko, mačiau ir blogo ir gero. Tačiau padėka, rekomendacijos ir šypsena klientų veiduose yra didžiausias atlygis už atliktą darbą. Kiekvienas mano klientas yra mano darbdavys, todėl stengiuosi išlaikyti nuoširdžius bei pastovius santykius su jais ne tik bendradarbiavimo metu, bet ir po sėkmingo sandorio.
TR group komandą subūriau siekdamas pakeisti požiūrį į nekilnojamojo turto tarpininkavimą ir įrodyti NT brokerio sukuriamą vertę bei naudą klientui.
Nuoširdumas, atvirumas, draugiški santykiai bei užsibrėžto tikslo siekimas – tai pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujuosi atstovaudamas savo klientus.

Artur Fridman


NT ekspertas/Biuro akcininkas

Esu sukaupęs 17 metų patirtį pardavimuose, pastaruosius tris metus dirbau būtent nekilnojamojo turto pardavimų srityje. Mano užsispyrimas ir tikslų siekimas padėjo man tapti lyderiu ir 2016 metais pagal bendrų pasiekimų Capital statistiką išlaikyti pirmąją poziciją. Ilgą laiką mokiau kitus žmones pardavimų meno, todėl puikiai žinau kaip patenkinti kliento lūkesčius, bei kaip padėti naujiems brokeriams pasiekti aukščiausius rezultatus.Visi žmonės siekia gyvenime didesnio komforto, tačiau daug kas bijo palikti savo komforto zoną. Nežino nuo ko pradėti, kaip ir ką daryti, norint keisti darbo vietą. Daugelis galvoja, kad gal nepasiseks ir bijo rizikuoti, tačiau net nepabandė ir nepasitarė su tam tikros srities profesionalais.

Svarbiausia - bendravimas, o komfortą mes sukursime!

Vaida Variakojytė


NT brokerė

Emocijos…? Mus iš tiesų valdo daugybė emocijų, kurios padaro lemiamą įtaką mūsų sprendimams. Tikiu, kad nekilnojamojo turto rinkos kasdienių aktualijų ir pokyčių analizė formuoja profesionalią patirtį. Visa tai pareikalauja atsakingų sprendimų, o netikslumų nekilnojamojo turto srityje tiesiog negali būti!

Taigi sutikite, kad geras nekilnojamojo turto brokeris yra daugiausiai reikiamų savybių ir žinių turintis šios srities specialistas.

Parduoti, pirkti, nuomoti? Butą, namą, verslo patalpas? - Esu tam, kad sukurčiau šiems procesams pridėtinę vertę, leiskite Jums gauti daugiau pinigų, per trumpesnį laiką.

Asta Stancelė


NT brokerė

Man labai patinka bendrauti su klientais, įsiklausyti ir išgirsti jų poreikius. Šis darbas suteikia galimybę padėti žmonėms organizuojant sklandų būsto pardavimą ar pirkimą. Mano darbas - taupyti Jūsų laiką, rasti geriausius Jums sprendimus.

Evaldas Ramunis


NT brokeris

Sveiki, esu Evaldas, siekiantis padėti rasti, bei priimti geriausius sprendimus Klientui. Norite pirkti, parduoti ar išnuomoti savo nekilnojamajį turtą? Susisiekite su manimi dėl pokalbio ar konsultacijos. Mano didžiausias atlygis yra Klientų rekomendacijos. Lauksiu jūsų skambučio, iki pasimatymo! Pagarbiai, jūsų Nekilnojamojo turto brokeris, Evaldas.

Vaida Šablinskienė


NT brokerė

Pardavimų srityje dirbu daugiau nei 8 metus.Visuomet išklausau klientų pageidavimus ir lūkesčius, stengiuosi ne tik atlikti savo pareigas, bet padaryti tai kuo efektyviau. Geriausias paskatinimas - sugrįžę klientai!

Artur Savickij


NT brokeris

Žmogus nuolatos siekia pagerinti savo gyvenimo kokybę, todėl šiuo svarbiu gyvenimo klausimu, Jūs galite drąsiai pasikliauti manimi - esu kompetentingas, sąžiningas ir atsakingas žmogus.

Dovilė Stanišauskė


NT brokerė

Nekilnojamojo turto rinkoje dirbu nuo 2007 metų. Kadangi esu aktyvi ir mėgstu bendrauti su žmonėmis, šiame darbe galiu geriausiai realizuoti save. Dirbdama visada vadovaujuosi viena svarbia taisykle: geriausias atlikto darbo įvertinimas yra rekomendacija ir dar kartą pas mane sugrižęs klientas tolimesniam bendradarbiavimui.

Karina Semionova


Klientų ambasadorė

Nekilnojamojo turto brokerį galima prilyginti advokatui. Teisme nedraudžiama gintis savarankiškai, tačiau retai kada dirbame be advokato. Patikėkite nekilnojamo turto klausimus brokeriui, nes jis ir yra Jūsų asmeninis nekilnojamojo turto advokatas.

Inga Kavaliukienė


NT brokerė

Galiu profesionaliai pasirūpinti techniniais dalykais: kokybiškai nufotografuoti ir pateikti objektą, surasti motyvuotą pirkėją ar pardavėją, nustatyti objekto rinkos kainą, organizuoti apžiūras bei dokumentų sutvarkymą.

Renata Sobeska


NT brokerė

Esu Renata, Capital Team NT brokerė. Pardavimų srityje dirbu ne pirmus metus. Baigiau interjero dizaino studijas, kuriu metu įgytos žinios man praverčia ir šioje veikloje. Dirbdama šį darbą, vertinu kiekvieną savo klientą.

Namai-tai šiluma, kurioje visada esi laukiamas, jautiesi saugus, sušildytas artimųjų meilės, ne tik vaikystėje, bet ir visą gyvenimą.
Skirkite brangų laiką sau, o aš pasirūpinsiu Jūsų NT pirkimu/pardavimu/nuoma.

Kreipkites Jums patogiu laiku.
Mielai Jums padėsiu, Renata.

Paulius Banevičius


NT brokeris

Norint daug pasiekti, reikia mokytis iš geriausiųjų. Capital tokie ir yra: didžiulė sukaupta patirtis parduodant nekilnojamąjį turtą, įvairūs mokymai, tarpusavio konsultacijos – visa tai man padeda tobulėti kaip specialistui ir tvirtai žengti į priekį suteikiant savo klientams aukštos kokybės paslaugas.

Kuo aš galiu būti naudingas Jums?

Atstovauju kompanijai, kuri parduoda daugiausiai nekilnojamojo turto Lietuvoje, todėl:

1. Nuo 2014 m. iki 2017 m. kiekvienais metais daugiau nei 26% savo parduotų objektų pardaviau už didesnę kainą nei buvo nustatyta pardavimo pradžioje!

2. Padėsiu tiksliai nustatyti Jūsų nekilnojamojo turto kainą: gauname informaciją apie įvykusius sandorius, todėl žinome, kas, kur ir už kiek yra parduodama.

3. Patarsiu ir padėsiu paruošti parduoti namus – jie atrodys fantastiškai.

4. Gausiu už Jūsų nekilnojamąjį turtą geriausią kainą, kadangi jas puikiai žinau, o pridėjus dar ir mano derybinius įgūdžius bei iškalbą - Jūs pralaimėti tiesiog negalėsite.

5. Užtikrinsiu, jog Jūsų pirkimo ar pardavimo sandoris įvyktų saugiai – tam pravers mano teisinės žinios, kadangi pagal išsilavinimą esu teisininkas (Vilniaus universiteto teisės magistras).

6. Esu patikimas ir sąžiningas specialistas – tai gali patvirtinti mano klientai savo rekomendacijomis.

Dmitrij Presnov


NT brokeris

Pardavimų srityje dirbu jau dešimt metų, patirtis pardavimų sferoje man padeda visada Jums užtikrinti aukšiausios kokybės paslaugą. Aš padėsių Jums išvengti dažnų klaidų perkant ar parduodant bustą. Mano siekis - aukščiausias profesionalumo lygis , aš nekuriu iliuzijų, o patariu ką reikia padaryti kitaip, kad pasiekti norimą rezultatą.

Irena Skulčienė


NT brokerė

Aš - Irena Skulčienė NT brokerė. Pardavimų srityje dirbu virš 10 metų.

Nekilnojamojo turto srityje galiu realizuoti savo asmenines savybes – diplomatiškumą, komunikabilumą ir koordinavimo darbo patirtį.

Aš ir mano klientai visada esame viena komanda, siekianti geriausio rezultato. Džiaugiuosi, kad galiu padėti savo klientams suprasti nekilnojamojo turto rinkos labirintus, įgyvendinti jų svajones.

Dirbu su nekilnojamojo turto pirkimu, pardavimu ir nuoma.

Kilus klausimams - skambinkite ar rašykite, Jūsų rekomendacijos - geriausias mano darbo įvertinimas.

Pagarbiai, Irena

Karolis Levanaitis


NT brokeris

Mano ilgametė pardavimų patirtis, kritinių situacijų valdymas išmoktas būnant TV ekrane, padeda profesionaliai atstovauti klientus, kurti klientų pasitikėjimą ir malonų bendravimą. Su klientais esame kaip šeima ir ši šeima su kiekviena diena, mano dideliam džiaugsmui, auga.

Almantas Asipavičius


NT brokeris

Ilgametė patirtis netik NT, bet ir statybų sektoriuje, leidžia klientams suteikti kvalifikuotą pagalbą renkantis turtą. Kompetencija leidžia išklausyti bei suprasti ir tik tada patarti.

Darbas su NT projektais nuo vizijos ir koncepcijos iki jos įgyvendinimo.

Derybos vienas svarbesnių NT įsigijimo etapų. Ilgametė derybų patirtis leidžia išsiderėti geriausias sąlygas savo klientui. Taip pat įvertinti galimus remonto/rekonstrukcijos kaštus.

https://www.facebook.com/investicinisNT/

Aurelijus Jakavickas


NT brokeris

Nekilnojamojo turto versle derinu darbą ir hobį, tad niekad nesistengiu kuo greičiau užbaigti savo darbo dienos, o dedu visas pastangas siekdamas atlikti darbą kokybiškai, nuolat ieškau originalių ir efektyvių sprendimų įvairiose situacijose.

Darius Gembutas


NT brokeris

Sveiki,

esu Darius Gembutas.Darbą su nekilnojamu turtu laikau savo pašaukimu, kadangi į darbą kasdien einu kaip į šventę. Ankstesnė 4 metų patirtis pardavimų srityje įrodė, kad man puikiai sekasi pardavinėti. Per 3 savanoriavimo metus Lietuvos kariuomėnėje išmokau dalykų, kuriuos taikau padėdamas žmonėms isigyti būstą.

Pirma ir, ko gero, svarbiausia tai disciplina - aiškus tikslo nusistatymas ir jo siekimas.
Antra - pagarba. Su klientais palaikau draugiškus, šiltus santykius, nes kiekvienas iš jų yra lyg mano būrio vadas, mano darbdavys.
Trečia, patenkinti vado - kliento norus. Man svarbu, kad kiekvienas mano klientas gautų tai, ko nori už priimtiniausią kainą.
Ketvirta, mano užduotis yra ne tik patenkinti, bet ir pranokti kliento lūkesčius. Didžiausias atlygis už atliktą darbą yra jūsų rekomendacijos.

Asta Kozelienė


NT brokerė

Turiu ekonominį išsilavinimą bei 12-kos metų bankinę patirtį būsto paskolų bei investavimo srityse. Domėjimasis investiciniais nekilnojamo turto projektais bei jų plėtra, atvedė mane į stabiliai augančią CAPITAL kompaniją Lietuvoje ir už jos ribų.

Elena Banienė


NT brokerė

Sveiki,
esu Elena Banienė. Ilgametė darbo patirtis vadovavimo, finansų bei pardavimų srityse padeda man siekti aukščiausių tikslų ir puikių rezultatų. Dirbdama nekilnojamojo turto brokerės darbą vadovaujuosi svarbia man gyvenimo taisykle: jei Tu gali apie tai svajoti, Tu gali tai padaryti. Todėl jeigu Jus svajojate apie nuosavą bustą aš padėsiu Jūsų svajonei tapti realybe. Konsultuoju, bei padedu perkant/parduodant/nuomojant nekilnojamąjį turtą viso proceso metu.
Vertybės, kuriomis vadovaujuosi gyvenime: profesionalumas, sąžiningumas, kokybė, greita orientacija bet kurioje situacijoje ir tikslingas bei greitas rezultato siekimas.
Jeigu Jums reikės patikimos, profesionalios NT specialistės, kreipkitės, mielai padėsiu!

Nuoširdžiai,
Jūsų NT brokerė Elena

Arūnas Klimkevičius


NT brokeris

NAUDA Jums – kokybiškas ir nuoširdus bendradarbiavimas, saugiai parduotas turtas už aukščiausią kainą per trumpiausią laikotarpį. Ieškote svajonių būsto, norite parduoti, kreipkitės padėsiu. Aš dirbu Jums, o geriausias mano darbo įvertinimas Jūsų rekomendacija.

Jurgita Perstiniavičiūtė


NT brokerė

Jeigu norite mane įvertinti - pasakykite savo lūkesčius ir pageidavimus, ir tai taps mano iššūkiais. Ekonomikos mokslų žinios ir ilgametė darbo patirtis pardavimų srityje padeda siekti aukščiausių tikslų, ne savo, pirmiausia klientų, nes tai, ką darai, pirmiausia turi tikėti visa širdimi. Atsakomybė prieš klientą ir nuoširdus dėmesys, paverčia darbą tikru malonumu. Kreipkitės jeigu norite ne tik specialisto, bet ir gero draugo patarėjo, iki malonaus!

Dmitrij Pudikov


NT brokeris

Esu Dmitrij Pudikov, CAPITAL Team nekilnojamojo turto brokeris. Visai neseniai pradėjau savo veiklą NT srityje, tačiau mane visuomet žavėjo NT rinka bei tendencijos. Dirbu ir tobulėju kartu su Artur Fridman Team komanda. Šie žmonės yra NT srities profesionalai, kas užveda ir labai mane motyvuoja, suteikia daugiau jėgų siekiant užsibrėžto tikslo. Mano tikslas - suteikti aukščiausios kokybės efektyvias nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo paslaugas, racionaliai ir objektyviai spręsti iškilusius Jums klausimus ar problemas. Esu atsakingas, nuoširdus ir komunikabilus, pozityvus bendravimas su žmonėmis man teikia malonumą, todėl turiu įgijęs įvairių ryšių ir žinių, kuriomis mielai dalinuosi su savo klientais. Vertinu kiekvieną žmogų ir siekiu savo teikiamomis paslaugomis bei požiūriu į darbą užsitikrinti klientų pasitikėjimą bei ilgalaikį bendradarbiavimą.

Vilma Meiduvienė


NT brokerė

Negaiškite laiko klaidžiodami nekilnojamojo turto rinkoje, geriau turėkite savo asmeninę brokerę. Kodėl verta rinktis mane? Nes aš:
* nustatysiu Jūsų turto rinkos vertę;
* konsultuosiu kaip paruošti Jūsų turtą, kad jis taptu patrauklesniu pirkėjams;
* organizuosiu efektyvias turto apžiūras;
* atstovausiu derybose, paruošiu visus su sandoriu susijusius dokumentus;
* sklandžiai koordinuosiu visą procesą nuo sutarties pasirašymo iki turto perdavimo naujiems gyventojams.

Jeigu turite klausimų ar norite pasikonsultuoti, kreipkitės, mielai padėsiu Jums perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą. Konsultacija Jums nieko nekainuos.

Justinas Valickas


NT brokeris

Esu Justinas Valickas, Capital Team nekilnojamojo turto brokeris. Mano „kredo“ – klientų norai visada teisingi ! Dėl to, nuoširdžiai stengiuosi padėti, patarti, teisingai konsultuoti. Kartu dirbdami galėsime rasti teisingiausią ir trumpiausią kelią norimam tikslui pasiekti. Man svarbus kiekvieno žmogaus noras, pasitikėjimas bei bendradarbiavimas. Visada, 24 valandas per parą, esu pasirengęs tapti Jūsų partneriu, perkant ar parduodant nekilnojamąjį turtą.

Kristina Kašėtaitė


NT brokerė

Nekilnojamojo turto brokerio darbas – tai gyvenimo būdas.

Dirbdama brokere supratau, kad visoms situacijoms yra sprendimas, svarbiausia tikėti tuo ką darai ir nesustoti. Siekiu, kad Jūsų nekilnojamojo turto pardavimas ar pirkimas taptų lengvu ir maloniu Jums procesu.
Su mano atkaklumu, individualiu požiūriu į klientą ir stropumu tikrai rasime Jums tinkamiausią sprendimo būdą.

Jūsų šypsena ir rekomendacijos – didžiausias mano darbo įvertinimas.

Žanas Legkauskas


NT brokeris

Kiekvieną rytą atsibundu su šypsena, nes darau tai, kas man suteikia laimės. Žmogus, kreipdamasis į brokerį, tikisi auksčiausio lygio aptarnavimo ir geriausio rezultato per trumpiausią laiko tarpą. Bendradarbiaudami su manimi Jūs gausite ne tik profesionalias paslaugas, bet ir draugiškus patarimus, nuoširdžią nuomonę ir atsidavimą darbui. Visą gyvenimą sportuoju, todėl tikslo siekimas ir nuoseklus darbas - man ne svetima. Nesikliauju sėkme, tačiau sekasi geriausiems, todėl būkime sėkmingi kartu!

Agnė Mikalauskienė


NT brokerė

Nekilnojamojo turto pardavimas ar pirkimas - tai nėra vien nuotraukos ir skelbimai, tai kur kas daugiau veiksmų.

Parduodama / ieškant NT, atsotovauju kliento interesus viso proceso metu nuo pradžios iki pilno atsiskaitymo. Nuosekliai atlieku visus reikalingus marketingo veiksmus, dalyvauju derybose, padedu suforminti visus dokumentus nuo rezervacijos rašto iki notarinės sutarties.

Esu rezultatyviausių NT brokerių Capital Team komandos dalis. Visi dirbame, kaip vienas kumštis vardan kliento gerovės.

Tel.: +37062150091 arba el.p.: agne.mikalauskiene@capital.lt
Facebook Capital Team: https://www.facebook.com/Capital-Team-356603381356877/

Facebook Agne Mikalauskiene: https://www.facebook.com/agne.mika.1

Dalia Kuktienė


NT brokerė

Esu Dalia - jau suaugusių dvynukių mama, sėkmingo sveikatinimo verslo kūrėja, aistringa jaukių namų ir šeimos židinio puoselėtoja. “Reikia? Bus!” - mano šūkis ir darbe ir gyvenime. Augindama dvynukes išmokau veiksmingai planuoti, greitai reaguoti į kintančias aplinkybes bei nesutrikti dėl vienu metu išsakomų skirtingų poreikių.

Nekilnojamojo turto rinkoje neformaliai esu jau seniai - ką tik įsikraustėme į trečius šeimos namus, turiu patirties nuomuojant, įrengiant ir išnuomuojant ir komercinės paskirties patalpas ir butus.

Reikia naujų namų? patalpų? išnuomuoti butą? - jei reikia, tai bus! Tikrai padėsiu jums rasti geriausius sprendimus, pagrįstus ir rinkos išmanymu ir asmenine patirtimi.

Lauksiu Jūsų!

Evelina Zalieckaitė


NT brokerė

Nekilnojamojo turto sritis yra puiki vieta realizuoti savo asmenines savybes : atsakingumą, kryptingą tikslo siekimą, nuolatinį norą tobulėti ir meilę bendravimui. Mano profesionaliai atliekamas darbas, paremtas didžiuliu entuziazmu, padės realizuoti Jūsų lūkesčius su kaupu !

Šilčiausi linkėjimai,

Evelina Zalieckaitė

Aida Balčiūnaitė-Danielė


NT brokerė

Esu Aida, daugiau kaip 10 metų domiuosi nekilnojamo turto rinka, visada ieškau geriausio sprendimo savo veikloje. Nekilnojamas turtas – mano aistra, tad noriu ir galiu patirtimi pasidalint su Jumis. Turiu žinių, teisės ir nekilnojamo turto srityse.

Sėkmingai parduotas, nusipirktas ar išsinuomotas nekilnojamasis turtas – mano rūpestis Jumis.

Turite klausimų - skambinkite ar rašykite - sprendimas visada yra.

Tomas Paulaitis


NT brokeris

Aš, Tomas Paulaitis, esu nekilnojamo turto brokeris. Bendravimas su žmonėmis, dokumentų tvarkymas, derybos ir sprendimų paieška nestandartinėse situacijose - kasdienė mano darbo praktika. Būti Jūsų asmeniniu brokeriu man reiškia skirti Jūsų poreikiams ypatingą dėmesį ir ieškoti visų įmanomų būdų Jūsų lūkesčiams pranokti.

Giedrė Saulė


NT brokerė

Kas rytą kylu tik dėl Jūsų! Esu užsispyrusi, kryptingai tikslų siekianti specialistė. Turiu ilgametę patirtį architektūros, konstrukcijų bei teritorijų planavimo srityje. Galiu padėti parduoti ne tik geriausia kaina bet ir rasti tinkamiausią nekilnojamojo turto objektą kiekvienam.

Tadas Jonaitis


NT brokeris

Mano tikslas yra profesionali paslauga Jums ar Jūsų draugams - mano žinių ir asmeninių savybių dėka Jūs greitai ir efektyviai parduosite, įsigysite ar išnuomosite savo būstą.

Mokiausi dailės mokykloje, studijavau matematiką (statistikos ir ekonometrijos bakalauras, statistikos magistras), tad esu visapusiška asmenybė - bendrą kalbą randu su daugeliu žmonių. Labai mėgstu bendrauti su žmonėmis, todėl šį darbą atlieku su malonumu.

Kviečiu susitikimui, skambinkite man!

Ramūnas Macijauskas


NT brokeris

Per 14 metų patirtį pardavimo srityje supratau keletą dalykų: tiek asmeniniame gyvenime, tiek versle svarbiausia - žmogiškumas ir geri tarpusavio santykiai. Jie nėra paprastai ir greitai įgyvendinami, bet tik jų dėka galima pasiekti maksimalių rezultatų.

Kadangi šiais principais vadovaujuosi bendraudamas su klientais, abipusio nuoširdaus ryšio dėka pasiektas rezultatas tenkina abi sandorio šalis.

Marius Stanevičius


NT brokeris

Nekilnojamojo turto srityje ypač daug vietos savirealizacijai. Dievinu bendrauti su žmonėmis, priimti klientų poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus bei kasdien didinti savo žinių ir patirties bagažą. Mano darbų sėkmės priežastis – pozityvumo užtaisas, derybų įgūdžiai bei nuolatinis judėjimas pirmyn.

Edvardas Zaiko


NT brokeris

Sveiki,

Esu nekilnojamojo turto brokeris Edvardas Zaiko. Šiame versle dirbu jau 4-verius metus. Visą šį laiką su klientais sėkmingai dirbame turto pirkimo, pardavimo, nuomos ir investavimo srityse.

Pagrindinis mano darbo tikslas – rasti Jums namus, kuriuose būtų gera gyventi ir visuomet malonu sugrįžti!

Versle visuomet vadovaujuosi viena taisykle – elkis su kitais taip, kaip norėtum, jog elgtųsi su tavim!

Ieškote žmogaus, galinčio tinkamai atstovauti Jūsų poreikius ir padėti įgyvendinti svajones? Susisiekime jau dabar!

Michail Rešetov


NT brokeris

Turite žmogų galinti patarti visais nekilnojamojo turto klausimais?

Siūlau aukšto lygio paslaugas ir garantuoju visišką teisinį savo sandorių grynumą. Patirtis sostinės nekilnojamojo turto rinkoje leidžia man suprasti ir apsaugoti mano klientus nuo nereikalingų išlaidų ir galvos skausmų. Visi sandoriai vykdomi su sutartimis, kurie apsaugo mano klientų interesus. Pilnas sandorio lydėjimas ir griežta kontrolė visuose etapuose leidžia išvengti visų spąstų, sutaupyti laiko ir gauti puikius rezultatus. Garantija, kokybė ir puikus aptarnavimas - mano prioritetai !

Nerijus Bajoriūnas


NT brokeris

Esu Nerijus Bajoriūnas – vienas iš nekilnojamo turto brokerių komandos narių inovatyviame Capital Team biure Vilniuje. Darbas profesionalių, patyrusių NT specialistų būryje suteikia neribotas galimybes realizuoti save, nuolatos tobulėti bei prisidėti prie NT brokerio pridėtinės vertės ir būtinybės pagrįstumo.

NT sritis – tai tinkamiausia terpė, leidžianti man įprasminti save kaip aktyvią, lanksčią bei maksimalių rezultatų siekiančią asmenybę. Nuoširdi pagalba žmonėms ir atvirumas – tai esminės vertybės, į kurias orientuojuosi atstovaudamas klientus. Mano siekiamybė profesinėje srityje – tikslus poreikio identifikavimas, po kurio seka profesionalus bei operatyvus galutinio rezultato įgyvendinimas. Vadovaudamasis šiais principais sukuriu draugišką, tvirtą ir pasitikėjimu pagrįstą ryšį su kiekvienu savo klientu.

Linas Valiuškevičius


NT brokeris

Liepsnojantis entuziazmas, palaikomas sveiko proto ir atkaklumo, yra kokybė, kuri dažniausiai tampa sėkme. - Dale Carnegie.

Gytis Antanauskas


NT brokeris

Esu Gytis – nekilnojamojo turto brokeris. Virš 20 metų dirbu pardavimų srityje. Tai, lengvai leidžia suprasti kiekvieno kliento lūkesčius. Kruopštus darbas, aiškus, kryptingas tikslo siekimas, visada atneša geriausius rezultatus. Geriausia emocija, kada klientas gauna ko norėjo ir lieka patenkintas.

Esu pasiruošęs padėti, visais NT pirkimo – pardavimo klausimais.


Vykintas Padegimas


NT brokeris

Siekiu sukurti ir išlaikyti šiltą, stiprų ir ilgalaikį bendradarbiavimą su kiekvienu klientu.

Nuolat domiuosi nekilnojamo turto rinkos pokyčiais ir vystymosi tendencijomis, tai leidžia suteikti klientui profesionalią konsultaciją.

Patikėkite nekilnojamojo turto pardavimą, pirkimą ar nuomą man ir laisvą laiką skirkite savo pomėgiams bei šeimai.

Stanislavas Valiukas


NT brokeris

Mano tikslas padėti Jums be rūpesčių parduoti, įsigyti ar investuoti į nekilnojamąjį turtą. Mano pagrindinė veiklos sritis - žemės sklypai, sodybos, sklypų padalinimas, paskirties keitimas, todėl galiu pakonsultuoti, suteikti išsamią informaciją dominančiais klausimais ir padėti išspręsti iškilusias problemas. Kreipdamiesi į mane – Jūs kreipiatės į CAPITAL bendrovę, kuri yra lyderis NT srityje.