Apie mus – Capital Team
Capital TeamCapital Team

Apie mus

Capital Team – profesionalių, patyrusių ir nuolat vieni kitiems padėti pasiruošusių NT brokerių būrys, kuriems svarbiausias prioritetas yra klientai ir jų poreikių patenkinimas.

Esame didžiausias Capital biuras, todėl jaučiamės įsipareigoję rodyti aukštus rodiklius ne tik kiekybėje, bet ir siekdami gauti maksimalų rezultatą mūsų klientams, ieškodami inovatyvių problemų sprendimo būdų, nuolatos analizuodami dinamišką nekilnojamojo turto rinką, siekiame užtikrinti paslaugos teikimo kokybę ir profesionalumą.

Capital Team 2017 metais tapo geriausias biuras visame Capital tinkle!

Atskiri vidiniai mokymai naujokams

 

Biuro valdantysis organas - brokerių taryba

 

Didžiausias biuras tinkle

 

Biure dirba LNTAA valdybos narys

 

4 vadovai - geriausi kompanijos brokeriai

 

Susirinkimai ir mokymai biure kiekvieną dieną

 

Kodėl mes?

CAPITAL TEAM tikslas – kiekvienam savo klientui suteikti aukščiausios kokybės paslaugą, užtikrinant saugumą, rezultatyvumą bei maksimalų rezultatą pirkimo ir pardavimo procesuose.

Capital TEAM brokeriai tai komanda, kuriai svarbiausia užduotis – klientų poreikių patenkinimas ir profesionalus darbas. Mūsų komanda stengiasi teikti vertingas paslaugas klientams, greitai reaguoti į pasikeitusias rinkos sąlygas ir viršyti Jūsų lūkesčius.

Patikimumas, kokybė ir inovatyvumas – pagrindinės CAPITAL TEAM vertybės. Šiomis vertybėmis Capital Team vadovaujasi jau daug metų, todėl šiandien esame vienas didžiausių biurų Baltijos šalyse.

Mūsų inovatyvi įmonė, tobulėjimo programos, intensyvūs mokymai bei darbinga atmosfera sudaro palankias sąlygas, kurios leidžia pasiekti aukščiausių darbo rezultatų.

Kokybiškos paslaugos teikimas, patirties sklaida, inovatyvumas, klientų poreikių analizavimas ir komandinis darbas – didžiausios Capital Team vertės.

Biuro vadovai

Mantas Mikočiūnas


NT Ekspertas/Biuro vadovas

Nekilnojamojo turto srityje Mantas Mikočiūnas pradėjo dirbti nuo 2009 metų. Atkaklus darbas, lankstumas, novatoriškumas ir drąsa – tai savybės, kurios verslininkui leido pasiekti dabartinį lygį. Dėl ambicijų įgyvendinti naujoves ir noro plėstis M. Mikočiūnas 2014-aisiais prisijungė prie didžiausio Baltijos šalyse nekilnojamojo turto agentūros „Capital“ tinklo.

Artur Fridman


NT Ekspertas/Biuro vadovas

Esu sukaupęs 15 metų patirtį, pastaruosius du metus dirbau aktyviųjų pardavimų srityje. Kaip nekilnojamojo turto ekspertas, iš praktikos žinau kaip nustatyti bei gauti didesnę kainą už Jūsų būstą. Padedant nupirkti būstą turiu galimybę siūlyti viešai nereklamuojamus objektus bei maksimaliai sutaupyti Jūsų laiką ir pinigus.

Tomas Rusakas


NT Ekspertas/Partneris

Nekilnojamojo turto srityje Tomas Rusakas dirba jau 10 metų. Per šį laikotarpį sutiko begales nuoširdžių žmonių, kuriems padėjo išspręsti įvairius nekilnojamojo turto klausimus. Nuoširdumas, atvirumas, draugiški santykiai bei užsibrėžto tikslo siekimas – tai pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujasi mūsų Capital Team komanda!

Mantas Pilibaitis


NT Ekspertas/Partneris